Екстрім-тренінг у карпатах «Точка неповернення»

Екстрім-тренінг у карпатах «Точка неповернення»
Місце проведення: Ворохта, Гражда баби Параски 13.08.2010 – 15.08.2010
Всім, хто бажає надихнутись карпатською силою, долучитись до гуцульської прадавньої і таємничої культури, пізнати через неї ще невідомі грані власного внутрішнього світу, перебуваючи у гармонійній взаємодії з цікавими людьми, і витворюючи нове майбутнє, пропонуємо екстрім-тренінг семи днів, який розкриє Вам невідомі сторони Вашої потенційної могутності.
Умови проживання: — ночівля у спальниках в гуцульській хаті або в наметах, — купання в гірській річці — традиційна їжа — активний режим забезпечать Вам підняття емоційного тонусу та покращення стану здоровя. Ви зможете подивитися на свої проблеми без рожевих і чорних окулярів, а головне — почати нове життя, сповнене позитиву. Точка неповернення — ця якісний перехід на новий рівень життя.Інструменти переходу: психотерапія, робота з тілом, усвідомлення та емоційна правда. Відкриття власних можливостей здійснення власних бажань.
Кількість учасників проекту обмежена, тому поспішай!
Умови подання заявки на участь: усний контакт з менеджером проекту, передплата у розмірі 30% від повної вартості участі, предмети першої необхідності, та хороший настрій. Вартість: студенти (до 23 р. включно) 350грн. Молоді люди (старше 23р.) 400грн. Молоді люди (старше 33р.) 450грн. (у вартість входить: проживання, харчування, проїзд з Ів-Франківська на місце таборування, орг.внесок)
Контактна інформація: менеджери: — Ігор (093) 61 97 986 korto@ukr.net — Аня (063) 83 56 808

2 коментарі

Ігор Прокопюк
у проекті задіяно шість тренерів, місце проведення — Гражда баби Параски — створює неповторну атмосферу.
робота вестиметься по трьох напрямках: ТІЛЕСНИЙ, ЕМОЦІИНИЙ, ТА РАЦІОНАЛЬНИЙ.
пропоную порозмовляти на тему " ТРЕНІНГ " і " ДУХОВНИЙ РІСТ" для того, щоб орг. група мала змогу ще ближче доступитись до потреб учасників.
РАДИЙ БУДУ ІНІЦІАТИВНОСТІ ЛЮДЕЙ ПРОЕКТУ «ВКУРСІ.КОМ»
Анна Рябцева
мені здається, що особливо цікавим є взаємосплетіння цих трьох напрямків, тілесного, емоційного і раціонального.
ЗАЛУЧАЮСЬ!!!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте